Skip to main content

Dārza mēbeles un Granulas

Ražotne Cēsīs “CED” ir specializējusies sētu, dārza mēbeļu, apdares un terases materiālu, baseinu koka karkasu un līmēto kāpņu ražošanā. 95% no saražotās produkcijas tiek eksportēts uz Franciju, Lielbritāniju, Norvēģiju, Islandi u.c. valstīm.

Līdzās kokmateriālu produkcijai, ražojam augstākās kvalitātes kokskaidu apkures granulas no tīras egles un priedes ēveļskaidas, kas nodrošina augstu siltumatdevi un tīras apkures iekārtas.

Dārza mēbeļu un granulu ražotnes misija ir būt drošam, uzticamam ilgtermiņa partnerim saviem klientiem, piegādātājam un stabils darba devējs darbiniekiem.

Dārza mēbeles

Koka dekoratīvo elementu un mēbeļu sortiments ir veidots tā, lai īstenotu visas Jūsu vēlmes pagalma iekārtošanai – koka bruģis, lapenes, dārza mēbeles, sētas, puķu arkas, puķu podi, suņu būdas – viss, kas nepieciešams jauna, moderna pagalma labiekārtošanai.

Dārza mēbeles ir impregnētas – kokmateriāli, kuri impregnēti, āra apstākļos kalpos ilgāk. Impregnācija palielina kokmateriāla izturību un pretestību pret mitrumu, puvuma sēni, koka struktūras bojājumiem no kaitēkļiem, tā neietekmē kokmateriāla svaru, izturību un citas fizikāli mehāniskās īpašības. Impregnētu kokmateriālu var izmantot terašu, lapeņu un sētu būvniecībā. Impregnācija tiek piedāvāta arī kā pakalpojums.

Granulas apkurei

Apkures granulas ražo no kokapstrādes procesā radušās egles vai priedes kokskaidas. Byko-Lat kā apkures granulu ražotājs var garantēt granulu augsto kvalitāti, siltumatdevi un zemu pelnu saturu, tai sadegot.

Byko-Lat ražotajām apkures granulām ir augstāka siltumietilpība 18.15 MJ/kg apmērā kā to paredz kvalitātes sertifikāts ENplus A1 (līdz 16.5 Mj/kg). Tas nozīmē, ka būs nepieciešams mazāk granulu, lai piesildītu Jūsu mājas.

Arī pelnu satura rādītājs mūsu ražotajām apkures granulām ir uz pusi mazāks kā to nosaka augstākās ENplus A1 kvalitātes normas, kas paredz pelnu saturu ne vairāk kā 0.7% apjomā. Mūsu ražotajām granulām šis rādītājs ir iespaidīgi zems, sasniedzot 0.3% rādītāju. Zemais pelnu satura rādītājs nodrošina to, ka, granulām izdegot, rodas mazāk pelnu un apkures katls jātīra retāk.

Vairāk informācijas: www.ced.lv